SEKCIJA Prirodne znanosti
(Posljednja izmjena 6.10.2004)


Sažetak:
Sažetak možete pročitati u pdf formatu: http://www.mzos.hr/pkhz/sazeci/prirodne-znanosti.pdf

Voditelji:

prof.dr.sc Davor  Pavuna
Ecole Polytechnique Federale de Lausanne, Institute of Technology
SB-IPMC CH-1015 Lousanne, Switzerland
CH
davor.pavuna@epf.ch
akademik Vladimir Paar
Prirodoslovno matematički fakultet, Zavod za fiziku Sveučilište u Zagrebu
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

e-mail: vpaar@phy.hr

Članovi:

prof.dr.sc. Petar Alaupović
Medical Research Foundation
800 Reasearch Parkway, Suite 340 Oklahoma Cyty, Oklahoma 73104
US
Petar-Alaupovic@omrf.ouhsc.edu
prof.dr.sc. Zlatko Bacic
New York University, Department of Chemistry
1001M Main Building, New York
US
zlatko.bacic@nyu.edu
prof.dr.sc. Zeljko Bajzer
Department of Biochemistry and Molecular Biology Mayo Clinic College of Medicine
Guggenheim 1611b 1st Street SW Rochester, MN 55905
US
bajzer@mayo.edu
prof.dr.sc. Andreja Bakac
Iowa State University, Ames Laboratory
29Spedding Hall, Ames, IA 50010
US
bakac@ameslab.gov
prof.dr.sc, Dubravka Ban
Southern Illinois University, Department of Mathematics
Carbondale, IL 62901
US
dban@math.siu.edu
 Ana Bedalov
University in Jena, Faculty for Physics Astronomy
Max-Wien-Platz 1 07743 Jena
DE
abedalov@astro.uni-jena.de
prof.dr.sc. Branko Bosnjakovic
CHATEAU DE TANNAY
CH-1295 TANNAY
CH
branko.bosnjakovic@bluewin.ch
prof.dr.sc. Hrvoje Buljan
Technion, Israel

IL
hbuljan@techunix.technion.ac.il
doktorand Branka Cajevec
Humboldt Universitaet zu Berlin, Department of Biology
Engeldamm 64a, 10179 Berlin
DE
b.cajevec@biologie.hu-berlin.de
prof.dr.sc. Sunčica Canic
University of Huston, Department of Mathematics
622 PGH Building , Houston, Texas 77204-3476
US
canic@math.uh.edu
dr.sc. Adrijana Car
Carinthia Tech Institute, School of Geoinformation
Villach, Austrija
AT
car@cti.ac.at
prof.dr.sc. John Cooper


UK
jrc19@cus.cam.ac.uk
prof.dr.sc. Ivan Dikic
Goethe University, Medical School, Institute of Biochemistry II
Theodor-Stern-Kai Str. 7 Uniklinik Build 75 D-60590 Frankfrut am Main
DE
Ivan.Dikic@biochem2.de
prof.dr.sc. Danijel Ferenc
University of California , Physics Department - Nuclear Physics Group

US
ferenc@physics.ucdavis.edu
prof.dr.sc. Laszlo Forro
Institut de Physique, De la Matiere Complexe EPFL-FSB
Lausanne
CH
laszlo.forro@epfl.ch
prof.dr.sc. Ljiljana Fruk
Universitaet Dortmund, Chemie Gebaude
BCMTI, Otto Hahn St.6 44227, Dortmund
DE
ljiljana@chemie-uni-dortmund.de ljiljana.fruk@st
prof.dr.sc. Miroslav Gacic
Istituto Nazionale di Oceanografia e di Geofisica Sperimentale
Borgo Grotta Gigante 42/c 34010 Sgonico (Trieste)
IT
mgacic@ogs.trieste.it
prof.dr.sc. Bosiljka Glumac
Department of Geology Clark Science Center, Smith College
Northampton, Massachusetts 01063
US
bglumac@science.smith.edu
prof.dr.sc Stjepko Golubic
Boston University, Department of Biology,
5 Cummington Street, Boston, MA 02215-2406
US
golubic@bu.edu
prof.dr.sc. Branko Grisogono
Stockholm University, Department of Meteorology
S-10691 Stockholm
CH
branko@misu.su.se
prof.dr.sc. Vanda Grubišić
Desert Research Institute Division of Atmospheric Sciences
2215 Raggio PkWY Reno, NV 89512-1095
US
grubisic@dri.edu
prof.dr.sc. Branka Horvat
Ecole Normale Supérieure de Lyon, Laboratoire de Biologie Moléculaire
69364 Lyon Cedex 07
FR
Branka.Horvat@ens-lyon.fr
prof.dr.dr. Josip Horvat
University of Wollongong, Institute for Superconducting & Electronic Materials
Northfields Avenue Wollongong NSW 2522,
AU
jhorvat@uow.edu.au
prof.dr.sc. Karin Knesaurek
The Mount Sinai Medical Center  Division of Nuclear Medicine
P.O.Box 1141, One Gustav Levy Place , New York, NY 10029
US
karin.knesaurek@mssm.edu
prof.dr.sc. Ljubinko Kondić
New Jersey Institute of Technology, Department of Mathematics
Newark, NJ 07102
US
kondic@m.njit.edu
prof.dr.sc. Ivica Kopriva
George Washington Univ. SEAS, Digital Media RF Laboratory
725 23rd St., NW, Lab# 308 Washington DC, 20052
US
ikopriva@seas.gwu.edu
dr.sc. Radoslav Maric
Croatian Academy of America
P.O. Box 656 Ansonia, CT 06401
US
docmaric@aol.com
prof.dr.sc. Gordana Matic
University of Georgia, Department of Mathematics
Athens, GA 30602
US
gordana@math.uga.edu
dr.sc. Miki Pavletic

Michigan
US
cefis@msn.com
prof.dr.sc. Goran Peskir
University Aarhus, Institute of Mathematics
Ny Munkegade 8000 Aarhus
DK
goran@imf.au.dk
prof.dr.sc. Jasna Peter-Katalinić
Westfaelische Wilhelms-Universitaet Munster, Institut fuer medizinische Physik und Biophysik
Robert-Koch-str.31 D-48149 Munster
DE
jkp@uni-muenster.de
prof.dr.sc. Mladen Petravić
Australian National University
Cambera
AU
mladen.petravic@anu.edu.au
prof.dr.sc. Tomislav Prokopec
Institute for Theoretical Physics (ITF) & Spinoza Institute
Leuvenlaan 4, 3584 CE Utrecht, The Netherlands
NL
T.Prokopec@phys.uu.nl
prof.dr.sc. Srebrenka Robic
Celiac Sprue Research Foundation
3181 Porter Drive Palo Alto
US
robics@uclink4.berkeley.edu
prof.dr.sc. Andre Scedrov
University of Pennsylvania, Department of Mathematics
PA 19104-6395 , Philadelphia
US
scedrov@cis.upenn.edu
dr.sc. Francis Separovic
University of Melbourne, School of Chemistry
VIC 3010
AU
fs@unimelb.edu.au
prof.dr.sc. Anita Simic
University of Toronto
27 King's College Circle Toronto, Ontario, Canada M5S 1A1
CA
a.simic@rogers.com
prof.dr.sc. Davor  Solter
Max Planck Institute of Immunobiology, Department of Developmental Biology
P.O. box 1169 79108 Freiburg
DE
solter@immunbio.mpg.de
prof.dr.sc. Lovorka Stojic
University of Zürich, Institute of Molecular Cancer Research
August Forel Str.7 8008 Zürich
CH
stojic@imr.unizh.ch
dr.sc. Iva Marija Tolic-Norrelykke
LENS - European Laboratory for Non-Linear Spectroscopy
Polo Scientifico, Via Nello Carrara 1 50019 Sesto Fiorentino (Firenze)
IT
tolic@lens.unifi.it
prof.dr.sc. Dejan Vinkovic
Institute for Advanced Study, School of National Sciences
Einstein Drive, 08540 Princeton
US
dejan@ias.edu
prof.dr.sc. Ivana Vucenik
University of Maryland School of Medicine, Department od Medical and Research Technology
100 Pen Street Baltimore, Maryland 21202
US
ivucenik@som.umaryland.edu
prof.dr.sc. Igor Zoric
University of Technology and Göteborg University, Department of Applied Physics Chalmers
S-412 96 Göteborg
SE
igor.zoric@fy.chalmers.se
prof.dr.sc. Zoran Basrak
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

basrak@irb.hr
 Duje Bonacci
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

dbonacci@irb.hr
prof.dr.sc. Josip Brana
Filozofski fakultet Sveučilišta u Osijeku
L. Jagera 9, 31000 Osijek

josip.brana@ffos.hr
prof.dr.sc. Floriana Bulic-Jakus
Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagreb
Šalata 3, 10000 Zagreb

floriana@mef.hr
dipl.ing. Kristina Butkovic
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu
Trg Marka Marulića 20, 10000 Zagreb

butkovic@fkit.hr
dr.sc. Irena Caleta
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, Kemijski odsjek
Trg Marka Marulića 20, 10000 Zagreb

icaleta@fkit.hr
prof.dr.sc. Tomislav Cvitaš
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu Kemijskii odsjek
Trg Marka Marulića 19, 10000 Zagreb

cvitas@chem.pmf.hr
prof.dr.sc. Jakov Dulčić
Institut za oceanografiju i ribarstvo Split
Šetalište Ivana Meštrovića 63, 21000 Split

dulcic@izor.hr
prof.dr.sc. Mile Dželalija
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilište u Splitu
Teslina 12 21000 Split

mile@pmfst.hr
prof.dr.sc. Miroslav Furić
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu Kemijskii odsjek
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

mfuric@phy.hr
prof.dr.sc. Branko Glamuzina
Sveučilište u Dubrovniku
Cira Carica 4, 20000 Dubrovnik

glamuzina@yahoo.com
doc.dr.sc. Ljubica Glavas-Obrovac
Klinička bolnica Osijek, Odjel za nuklearnu medicinu, zaštitu od zračenja i patofiziologiju
Huttlerova 4, 31000 Osijek

obrovacg2@hotmail.com
 Matko Glunčić
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Fizički odsjek
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

matko@phy.hr
prof.dr.sc. Ante Graovac
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

graovac@irb.hr
dr.sc. Biserka Gržeta
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

grzeta@irb.hr
prof.dr.sc. Branko Guberina
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

guberina@thphys.irb.hr
prof.dr.sc. Amir Hamzić
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Fizički odsjek
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

hamzic@phy.hr
dr.sc. Jaslav Horvat
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

jhorvat@irb.hr
dipl.ing. Marijana Hranjec
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu
Trg Marka Marulića 20, 10000 Zagreb

mhranjec@fkit.hr
mr.sc. Ivana Jarak
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, Sveučilišta u Zagrebu
Trg Marka Marulića 20, 10000 Zagreb

ijarak@fkit.hr
prof.dr.sc. Krešo Kadija
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

kadija@joshua.irb.hr
dr.sc. Goran Kniewald
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

kniewald@irb.hr
prof.dr.sc. Nada Krstulovic
Institut za oceanografiju i ribarstvo Split
Šetalište Ivana Meštrovića 140, 21000 Split

krstulovic@izor.hr
prof.dr.sc. Frano Kršinić
Institut za oceanografiju i ribarstvo Split - Laboratorij Dubrovnik
Kneza Damjana Jude 12 20000 Dubrovnik

krsinic@labdu.izor.hr
prof.dr.sc. Zdravko Lenac
Sveučilište u Rijeci
Trg Braće Mažuranića 10 51000 Rijeka

zdravko.lenac@ri.htnet.hr
prof.dr.sc. Milivoj Lovrić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

lovric@irb.hr
prof.dr.sc. Čedomir Lucu
Institut Ruđer Bošković, Zagreb, Centar za istraživanje mora Rovinj
Giordano G. Paliaga 5 52000 Rovinj

lucu@cim.irb.hr
dr.sc. Bono Lučić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

lucic@irb.hr
dr.sc. Mirjana Maksić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

mmaksic@irb.hr
prof.dr.sc. Zvonimir Maksić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

zmaksic@spider.irb.hr
prof.dr.sc. Stjepan Marcelja
Institu Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

ravnatelj@irb.hr
akademik Šime Mardešić
Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti (HAZU), Zagreb
Zrinski trg 11, 10000 Zagreb

smardes@math.hr
doc.dr.sc. Berislav Marković
Filozofski fakultet Osijek, Pedagoška akademija, Osijek
L. Jagera 9, 31000 Osijek

bmarkovi@pedos.hr
dr.sc. Zorka Mikloska
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 46 10000 Zagreb

mikloska@irb.hr
prof.dr.sc. Milorad Milun
Institut za fiziku, Zagreb
Bijenička cesta 46 10000 Zagreb

milun@ifs.hr
prof.dr.sc. Đuro Miljanić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

Djuro.Miljanic@irb.hr
dr.sc. Mladen Movre
Institut za fiziku, Zagreb
Bijenička cesta 46 10000 Zagreb

movre@ifs.hr
prof.dr.sc. Svetozar Musić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

music@irb.hr
akademik Josip Pečarić
Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti (HAZU), Zagreb
Zrinski trg 11, 10000 Zagreb

pecaric@mahazu.hazu.hr
prof.dr.sc. Goran Pichler
Institut za fiziku, Zagreb
Bijenička cesta 46 10000 Zagreb

pichler@ifs.hr
prof.dr.sc. Greta Pifat-Mrzljak
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

pifat@irb.hr
prof.dr.sc. Krunoslav Pisk
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička censta 54 10000 Zagreb

pisk@irb.hr
akademik Stanko Popović
Prirodoslovno matematički fakultet, Zavod za fiziku Sveučilište u Zagrebu
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

spopovic@phy.hr
prof.dr.sc. Boris Rakvin
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

rakvin@irb.hr
prof.dr.sc. Zvjezdana Roller-Lutz
Medicinski fakultet Rijeka
Braće Brancceta 20 51000 Rijeka

roller@medri.hr
prof.dr.sc. Ante Sabioncello
Imunološki zavod, Zagreb
Rockeffelerova 10, 10000 Zagreb

asabioncello@imz.hr
mr.sc. Irena Skoric
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu
Trg Marka Marulića 20, 10000 Zagreb

iskoric@fkit.hr
prof.dr.sc. Ana Smontara
Institut za fiziku, Zagreb
Bijenička cesta 46 10000 Zagreb

ana@ifs.hr
prof.dr.sc. Mary Sopta
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

msopta@rudjer.irb.hr
mr.sc. Kristina Starcevic
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu
Trg Marka Marulića 20, 10000 Zagreb

kstarcev@fkit.hr
prof.dr.sc. Denis Sunko
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilište u Zagreb, Zavod za fiziku
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

dks@phy.hr
dr.sc. Antonio Šiber
Institut za fiziku, Zagreb
Bijenička cesta 46 10000 Zagreb

asiber@ifs.hr
prof.dr.sc. Marijan Šunjić
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilište u Zagrebu, Zavod za fiziku
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

msunjic@phy.hr
akademik Marko Tadić
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Matematički odjel
Bijenička cesta 30, 10000 Zagreb

tadic@math.hr
akademik Nenad Trinajstić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

trina@irb.hr
doc.dr.sc. Nada Vijtiuk
Učiteljska akademija Sveučilišta u Zagrebu
Savska cesta 77, 10000 Zagreb

nada.vijtiuk@zg.htnet.hr
prof.dr.sc. Dražen Vikić Topić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

Drazen.Vikic@irb.hr
dr.sc. Ivica Vilibic
Institut za oceanografiju i ribarstvo Split
Šetalište I. Meštrovića 63, 21000 Split

vilibic@izor.hr
prof.dr.sc. Dario Vretenar
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilište u Zagrebu, Zavod za fiziku
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

dvretenar@phy.hr
dr.sc. Ilija Vukadin
Institut za oceanografiju i ribarstvo Split
Šetalište I. Meštrovića 63, 21000 Split

vukadin@izor.hr
dr.sc. Dijana Vuletic
Šumarski institut Jastrebarski, Jastrebarsko
Cvijetno naselje 44, 10450 Jastrebarsko

dijanav@sumins.hr
dr.sc. Krešo Zadro
Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilište u Zagrebu, Zavod za fiziku
Bijenička cesta 32 10000 Zagreb

kzadro@phy.hr
doc.dr.sc. Damir Zucic
Medicinski fakultet Sveučilište J.J. Strossmayer Osijek
Josipa Huttlera 4, 31000 Osijek

zucic@pmfo.hr
prof.dr.sc. Mladen Žinić
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
Bijenička cesta 54 10000 Zagreb

zinic@irb.hr

Gosti:

Design logotipa i plakata za Kongres by STUDIO HRG d.o.o.
Powered by CITUS d.o.o.