SEKCIJA Tehničke znanosti
(Posljednja izmjena 6.10.2004)


Sažetak:
Sažetak možete pročitati u pdf formatu: http://www.mzos.hr/pkhz/sazeci/tehnicke-znanosti.pdf

Voditelji:

prof.dr.sc. Ivica Crnković
Department of Computer and Engineering Mälardalen University
Solrosg. 31 , 722 45 Vasteras,
SE
ivica.crnkovic@mdh.se
prof.dr.sc. Darko Stipaničev
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Sveučilišta u Splitu
Ruđera Boškovića bb 210000 Split

dstip@fesb.hr

Članovi:

prof.dr.sc. Franjo Barbir
Connecticut Global Fuel Cell Center
44 Weaver Road, Unit-5233 Storrs, CT 06269-5233
US
fbarbir@engr.uconn.edu
dr.sc. Vladimir Blaško
Otis Elevator Co
5 Farm Springs Farmington, CT 06032
US
vladimir.blasko@otis.com
prof.dr.sc. Franjo Cecelja
Brunel University, London
Uxbridge Middlesex UB8
UK
franjo.cecelja@brune.ac.uk
prof.dr.sc. Jakša Cvitanić
University of Southern California,Department of Mathematics
3620 Vermont Ave, KAP 108, MC 2532 , Los Angeles, CA 90089-2532
US
cvitanic@math.usc.edu
prof.dr.sc. Bojan Čukić
West Virginia University, Lane Dept. of Computer Science and Electrical Engineering
Morgantown, WV 26506-6109 , Morgantown
US
bojan.cukic@mail.wvu.edu
prof.dr.sc. Damir Ćavar
Indiana University Linguistics Department
Memorial Hall 322 1021 East 3rd St. Bloomington, IN 47405-7005
US
dcavar@indiana.edu
prof.dr.sc. Vlado Defranceski Jevremovic
University of California, Biotechnology Manufacturing and Quality Control/Quality Assurance Certifications
13167-72 Kellam Court San Diego, CA 92130
US
vlado@sbcglobal.net
prof.dr.sc. Gordana Dodig-Crnković
Mälardalen University, Department of Computer Science and Engineering
Mälardalens Högskola, IDt, PO Box 883 S-722 18 Västerås
SE
gordana.dodig-crnkovic@mdh.se
prof.dr.sc. Esteban Domic-Mihovilović
Universidad de Chile, Facultad de Ciencias Físicas y Matemáticas, Departamento de Ingeniería de Minas
Beauchef 850 Santiago Chile Codigo postal 6511265
CL
domicsa@entelchile.net
mr.sc. Nenad Filipovic
IEDC - Bled School of Management

SI
nenad.filipovic@iedc.si
prof.dr.sc. Danko Gajski
University of California, Department of Electrical and Computer Engineering
Irvine,CA 92g97-3425
US
gajski@ics.uci.edu
doc.dr.sc. Zdravko  Galic
GISquadrat AG, Wien
Margaretenstrasse 70/l/1 A-1050 Wien
AT
galic@gisquadrat.com
prof.dr.sc. Nenad Gucunski
Rutgers University, Department of Civil and Environmental Engineering
623 Bowser Road, Piscataway, New Jersey
US
gucunski@rci.rutgers.edu
prof.dr.sc. Ivan Hrvoic
GEM Systems Inc
52 West Beaver Creek Road Richmond Hill, Ontario
CA
hrvoics@sympatico.ca
prof.dr.sc. Ljubomir Jeftić
Advisory Committee on Protection of the Sea
ACOPS 11 Darmouth street SW1 H9BN London
UK
jeftic@attglobal.net
prof.dr.sc. Branko Katalinic
Vienna University of Technology
Karlsplatz 13/311, A- 1040 Wien
AT
katalinic@mail.ift.tuwien.ac.at
dip.ing. Marija Kirchne-Katalinic
Buero fuer Landshaftsplanung
Doeblinger Hauptstrasse 21/1 A-1190 Wien
AT
marija.Kurchner@kirchner-lap.at
prof.dr.sc. Vedrana Kutija
University of Newcastle upon Tyne

UK
Vedrana.Kutija@newcastle.ac.uk
prof.dr.sc. Branko Ladanyi
Université de Montréal, Ecole Polytechnique, Dept. of Civil, Geological and Mining Engineering
C.P.6079,Succ. Centre-ville , Montreal, QC, H3C 3A7
CA
bladanyi@polymtl.ca
dipl.arch. Vladimir Lalo Nikolic

Kassel
DE
nikolic@bauko3.rwth-aachen.de
prof.dr.sc. Vladimir Mahalec
Aspen Technology, Inc
Ten Canal Park Cambridge, MA 02141
US
Vladimir.Mahalec@aspentech.com
prof.dr.sc. Sime Malenica
Bureau Veritas- Research Department Courbeovoie
5/6 Place de l'Iris - La Defense 2 92400 Corbevoie
FR
sime.malenica@bureauveritas.com
prof.dr.sc. Kresimir Malic
European Patent Office,
Meyerslaan 44, 2285 HC Ryswyk
NL
k.malic@wxs.nl.
prof.dr.sc. Vedran Mimica
The Berlage Institute  
Botersloot 25 , 3011 HE Rotterdam ,
NL
mimica@berlage-institute.nl
prof.dr.sc. Janko Mrsic-Floegel
BBC Vecta
121 Beaufort mansions, Beaufort Steet, SW 5AE London
UK
janko@svkriz.com
prof.dr.sc. Mladen Petravić
Australian National University, Research School of Physical Sciences and Engineering, Department of Electronic Materials Engineering
Canberra ACT 0200 ,
AU
mladen.petravic@anu.edu.au
prof.dr.sc. Branko Soucek

Via Michele Troisi, 18
IT
branko.soucek@libero.it
prof.dr.sc. Sasa Zelenika
Paul Scherrer Institut, Division of Mechanical Engineering Sciences
CH - 5232 Villigen PSI
CH
sasa.zelenika@psi.ch
prof.dr.sc. Roko Andričević
Gađevinski fakultet, Sveučilište u Splitu
Matice Hrvatske 15 21000 Split

roko.andricevic@gradst.hr
prof.dr.sc. Hildegard Auf-Franić
Arhitektonski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Andrije Kačića Miošića 26, 10000 Zagreb

hauf@arhitekt.hr
prof.dr.sc. Dinko Begušić
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Sveučilište u Splitu
Ruđera Boškovića bb 210000 Split

dinko.begusic@fesb.hr
prof.dr.sc. Petar Biljanović
Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
Unska 3 10000 Zagreb

petar.biljanovic@fer.hr
prof.dr.sc. Nikola Bogunović
Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
Unska 3 10000 Zagreb

nikola.bogunovic@fer.hr
prof.dr.sc. Ivan Bošnjak
Fakultet prometnih znanosti, Sveučilišta u Zagrebu
Vukelićeva 4 10000 Zagreb

ivan.bosnjak@fpz.hr
akademik Josip Božičević
Fakultet prometnih znanosti
Vukelićeva 4

---
akademik Leo Budin
Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
Unska 3 10000 Zagreb

leo.budin@fer.hr
prof.dr.sc. Vjekoslav Damić
Sveučilište u Dubrovniku
Čira Carića 4, 20000 Dubrovnik

rektorat@unidu.hr
prof.dr.sc. Tomislav Filetin
Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu
Ivana Lučića 5 10000 Zagreb

tfiletin@fsb.hr
prof.dr.sc. Radoslav Galić
Elektrotehnički fakultet Sveučilišta u Osijeku
Kneza Trpimira 2b, 31000 Osijek

radoslav.galic@etfos.hr
prof.dr.sc. Miroslav Golub
Rudarsko geološko naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

mgolub@rgn.hr
prof.dr.sc. Zoran Gomzi
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, Sveučilišta u Zagrebu
Trg Marka Marulića 19, 10000 Zagreb

zgoomzi@pierre.fkit.hr
prof.dr.sc. Ana Marija Grančarić
Tekstilno tehnološki fakultet, Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

amgranca@ttf.hr
prof.dr.sc. Goran Granić
Energetski institut "Hrvoje Požar", Zagreb
Savska cesta 163, 10000 Zagreb

---
prof.dr.sc. Zijad Haznadar
Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
Unska 3 10000 Zagreb

zijad.haznadar@fer.hr
dr.sc. Zeljko Hocenski
Elektrotehnički fakultet, Sveučilište u Osijeku
Kneza Trpimira 2b, 31000 Osijek

Zeljko.Hocenski@etfos.hr
prof.dr.sc. Marin Hraste
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, Sveučilišta u Zagrebu
Trg Marka Marulića 19, 10000 Zagreb

mhraste@pierre.fkit.hr
prof.dr.sc. Ivan Ilić
Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
Unska 3 10000 Zagreb

ivan.ilic@esa.fer.hr
prof.dr.sc. Zvonimir Janović
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu
Marulićev trg 19, 10000 Zagreb

janovic@marie.fkit.hr
akademik Stjepan Jecić
Fakultet strojarstva i brodogradnje, Sveučilišta u Zagrebu
Ivana Lučića 5 10000 Zagreb

stjepan.jecic@fsb.hr
prof.dr.sc. Franjo Jović
Elektrotehnički fakultet, Sveučilište u Osijeku
Kneza Trpimira 2b, 31000 Osijek

franjo.jovic@etfos.hr
prof.dr.sc. Vladimir Koroman
Brodarski institut, Zagreb
Av. V. Holjevca 20, 10000 Zagreb

---
dipl.ing. Boris Krstanović
Multilink inženjering, rješenja i consulting Rijeka
Wenzelova 2 51000 Rijeka

boris@multilink.hr
prof.dr.sc. Zelimir  Kurtenjak
Prehrambeno biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

zkut@pbf.hr
prof.dr.sc. Ladislav Lazić
Metalurški fakultet, Sisak Sveučilište u Zagrebu
Aleja narodnih heroja 3, 44000 Sisak

lazic@simet.hr
akademik Božidar Liščić
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Sveučilište u Splitu
Ruđera Boškovića bb 210000 Split

liscic@fsb.hr
prof.dr.sc. Zeljan Lozina
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Sveučilište u Splitu
Ruđera Boškovića bb 210000 Split

zeljan.lozina@fesb.hr
prof.dr.sc. Ljubomir Majdandžić
Hrvatska stručna udruga za sunčevu energiju, Zagreb
J. Kavanjina 14, 10090 Zagreb

ljubomir.majdandzic@zg.htnet.hr
prof. dr.sc. Niko  Majdandžić
Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu, Sveučilište u Osijeku
I. B. Mažuranić 3, 35000 Slavonski Brod

nmajdan@sfsb.hr
dr.sc. Goran Martinović
Elektrotehnički fakultet, Sveučilište u Osijeku
Kneza Trpimira 2b, 31000 Osijek

goran.martinovic@etfos.hr
prof.dr.sc. Damir Medak
Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Andrije Kačića Miošića 26, 10000 Zagreb

damir.medak@geof.hr
prof.dr.sc. Vladimir Medved
Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Horvačanski zavoj 15. 10000 Zagreb

vmedved@ffk.hr
prof.dr.sc. Helena Jasna Mencer
Sveučilište u Zagrebu
Trg Maršala Tita 14, 10000 Zagreb

office@rektorat.unizg.hr
prof.dr.sc. Mateo Milković
Sveučilište u Dubrovniku
Čira Carića 4, 20000 Dubrovnik

rektorat@unidu.hr
prof.dr.sc. Zarko Nozica
Tehničko Veleučilište Zagreb
Ivana Lučića 5 10000 Zagreb

zarko.nozica@tvz.hr
dr.sc. Damir Pečvarac
Hrvatska elektroprivreda, Osijek
Šetalište Kardinala F. Šepera 1a, 31000 Osijek

Damir.Pecvarac@hep.hr
prof.dr.sc. Jure Radić
Građevinski fakultet Sveučilište u Zagrebu
Andrije Kačića Miošića 26, 10000 Zagreb

jradic@grad.hr
prof.dr.sc. Damir Rajković
Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

drajkovi@rgn.hr
prof.dr.sc. Branko Salopek
Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

bsalopek@rgn.hr
prof.dr.sc. Ivo Seljanović
Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu
Ivana Lučića 5 10000 Zagreb

ivo.seljanovic@fsb.hr
dr.sc. Zdravko  Špiric
OIKON, Institut za primijenjenu ekologiju, Zagreb
Av. V. Holjevca 20, 10000 Zagreb

zspiric@oikon.hr
mr.sc. Marko Šušnjar
BIT-ART informatika d.o.o. Split
Matice Hrvatske 82 21000 Split

marko.susnjar@bitart.hr
prof.dr.sc. Anita Tarbuk
Tekstilno tehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

anita.tarbuk@ttf.hr
akademik Božo  Udovičić
Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
Unska 3 10000 Zagreb

bozo.udovicic@fer.hr
doc.dr.sc. Darko Ujević
Tekstilno tehnološki fakultet, Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

darko.ujevic@htnet.hr
prof.dr.sc. Ivica Veža
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Sveučilište u Splitu
Ruđera Boškovića bb 210000 Split

ivica.veza@fesb.hr
prof.dr.sc. Mario Žagar
Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
Unska 3 10000 Zagreb

mario.zagar@fer.hr
prof.dr.sc. Kalman Žiha
Fakultet strojarstva i brodogradnje, Sveučilišta u Zagrebu
Ivana Lučića 5 10000 Zagreb

---
prof.dr.sc. Vilko Žiljak
Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Getaldićeva 2, 10000 Zagreb

vilko.ziljak@zg.htnet.hr

Gosti:

Design logotipa i plakata za Kongres by STUDIO HRG d.o.o.
Powered by CITUS d.o.o.