SEKCIJA Biotehničke znanosti
(Posljednja izmjena 6.10.2004)


Sažetak:
Sažetak možete pročitati u pdf formatu: http://www.mzos.hr/pkhz/sazeci/biotehnicke-znanosti.pdf

Voditelji:

prof.dr.sc. Stanimir  Vuk-Pavlović
Mayo Clinic, Cancer Center
Rochester 55895, Minnesota,
US
vuk@mayo.edu
prof.dr.sc.dr.h.c. Gordana  Kralik
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Trg svetog Trojstva 3, 31000 Osijek

gkralik@pfos.hr

Članovi:

dr.sc Boro Dropulić
National Institutes of Health Office of Biotechnology Activities
6705 Rockledge Drive Suite 750, MSC
US
boro@attwireless.blackerry.net
prof.dr.sc. Davorka Gulisija
University of Wisconsin, Department of Statistics
Milwaukee
US
gulisija@calshp.cals.wisc.edu
prof.dr.sc. Thea Kalebic
National Cancer Institute
East Hanover, New Jersey
US
thea.kalebic@pharma.novartis.com
prof.dr.sc. Nino Margetić
Centre National de Genotypage

FR
nino@cng.fr
prof.dr.sc. Boris Miksić
Cortec Coproration
4119 White Bear Parkway St. Paul, Minnesota 55110
US
ivana@cortecvci.com
doc.dr.sc. Vladimir Parpura
University of California, Department of Cell Biology & Neuroscience
Riverside, CA 92521-0146
US
vlad@ucrac1.ucr.edu
prof.dr.sc. Zdenko Puhan
ETH Zentrum, Institute of Food Science
LFO F 18 CH-8092 Zürich
CH
zdenko.puhan@ilw.agrl.ethz.ch
prof.dr.sc. Franjo Radosević

12658-88 Carmel Country Road, San Diego
US
franjo@adnc.com
prof.dr.sc. Zen Rengel
University of Western Australia, Faculty of Natural and Agricultural Sciences
Crawley WA 6009
AU
zrengel@uwa.edu.au
dr.sc. Kristina Somek


DE
---
prof.dr.sc. Igor Stagljar
University of Zurich-Irchel, Institute of Veterinary Biochemistry and Molecular Biology
Winterthurerstrasse 190 CH-8057 Zurich
CH
stagljar@vetbio.unizh.ch
prof.dr.sc. Miljenko  Zabcic
University of Georgia, Department of Mathematics
Athens, GA 30602
US
Zabcic@math.uga.edu
prof.dr.sc Đuro Banaj
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Trg svetog Trojstva 3, 31000 Osijek

djbanaj@pfos.hr
prof.dr.sc Miroslav Benko
Šumarski institut, Jastrebarsko
Cvjetno naselje 41, 10450 Jastrebarsko

benkom@sumins.hr
mr.sc. Ivan Drpić
MAGDALENA specijalna bolnica za kardio-vaskularnu kirurgiju i kardiologiju
Ljudevita Gaja 2, 49217 Krapinske Toplice

ivan.drpic@magdalena.hr
prof.dr.sc Anamarija Dzidić
Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

amdzidic@agr.hr
prof.dr.sc. Rudolf Emert
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Trg svetog Trojstva 3, 31000 Osijek

remert@pfos.hr
prof.dr.sc. Mladen Figurić
Šumarski fakultet Sveučilište u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

figuric@sumfak.hr
prof.dr.sc. Ivica Grbac
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodnog gospodarstva, Uprava šumarstva i lovstva
Ulica graDA Osijeka 78, 10000 Zagreb

ivica.grbac@mps.hr
prof.dr.sc. Jasmina Havranek
Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25

dekanat@agr.hr
prof.dr.sc. Tomislav Hengl
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Trg svetog Trojstva 3, 31000 Osijek

hengl@pfos.hr
prof.dr.sc. Željko Jukić
Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

zjukic@agr.hr
prof.dr.sc. Ivan Jurić
Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

ijuric@agr.hr
prof.dr.sc. Draženka Jurković
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Trg svetog Trojstva 3, 31000 Osijek

djurkovic@pfos.hr
prof.dr.sc. Zorica Jurković
Poljoprivredni institut, Osijeku
Juzno predgrade 17, 32000 Osijek

zorica.jurkovic@poljinis.hr
dr. sc. Snježana Kereša
Agronomski fakultet Zagreb
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

skeresav@agr.hr
prof.dr.sc. Jasna Kniewald
Prehrambeno biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

jkniewald@pbf.hr
prof.dr.sc. Zlatko Kniewald
Prehrambeno biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

zlatko.kniewald@pbf.hr
prof.dr.sc Josip Kovačević
Poljoprivredni institut, Osijeku
Juzno predgrade 17, 32000 Osijek

josip.kovacevic@poljinos.hr
dr.sc Krunoslav Kovačević
Pliva, Zagreb
Ulica grada Vukovara 49, 10000 Zagreb

kruno.kovacevic@pliva.com
prof.dr.sc. Vlado Kovačević
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Trg svetog Trojstva 3, 31000 Osijek

vkovacevic@pfos.hr
doc.dr.sc. Davor  Kralik
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
F. Kuhača 18, 31000 Osijek

dkralik@pfos.hr
prof.dr.sc. Tatjana Krička
Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

tkricka@agr.hr
dr.sc Alojz Lalic
Poljoprivredni institut, Osijeku
Juzno predgrade 17, 32000 Osijek

alojzije.lalic@poljinos.hr
prof.dr.sc Zdenko Lončarić
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
F. Kuhača 18, 31000 Osijek

zdenko.l@pfos.hr
prof.dr.sc Nikola Lukić
Šumarski fakulte, Zavod za uređivanje šuma, Zagreb
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

lukic@sumfak.hr
prof.dr.sc. Stjepan Mađar
Veleučilište u Požegi
Pape I. Pavla II br. 6, 34000 Požega

---
prof.dr.sc. Milena L. Mandić
Zavod za ispitivanje prehrane i nadzor kakvoće prehrambenih proizvoda, Osijek
F. Kuhača 18, 31000 Osijek

milena.mandic@ptfos.hr
prof.dr.sc. Slavko Matić
Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

matic@sumfak.hr
prof.dr.sc. Vladimir  Mrša
Prehrambeno-biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

vmrsa@pbf.hr
prof.dr.sc. Srdjan Novak
Prehrambeno-biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Pierottijeva 6, 10000 Zagreb

snovak@pbf.hr
prof.dr.sc. Ivan Pejić
Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

ipejic@agr.hr
prof. dr. Vlatko Rupić
Veterinarski fakultet u Zagrebu


vlatko.rupicvzg.hinet.hr
prof.dr.sc. Davor Šamota
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Trg svetog Trojstva 3, 31000 Osijek

dsamota@ptfos.hr
prof.dr.sc. Marijan Šeruga
Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
F. Kuhača 18, 31000 Osijek

marijan.seruga@ptfos.hr
prof.dr. Sanja Šikora
Agronomski fakultet Zagreb
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

ssikora@agr.hr
dr.sc Domagoj Šimić
Poljoprivredni institut, Osijeku
Juzno predgrade 17, 32000 Osijek

domagoj@poljinos.hr
prof.dr.sc. Drago Šubarić
Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
F. Kuhača 18, 31000 Osijek

Drago.Subaric@ptfos.hr
dr.sc Srečko Tomas
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Trg svetog Trojstva 3, 31000 Osijek

srecko.tomas@ptfos.hr
prof.dr.sc. Zaneta Ugarčić-Hardi
Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
F. Kuhača 18, 31000 Osijek

zaneta.ugarcic-hardi@ptsos.hr
dipl.ing. Darko Velić
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
F. Kuhača 18, 31000 Osijek

dveli@ptfos.hr
dr.sc Marija  Vratarić
Poljoprivredni institut, Osijeku
Juzno predgrade 17, 32000 Osijek

marija.vrataric@poljinos.hr
prof.dr.sc. Joso  Vukelić
Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

vukelic@sumfak.hr
dr.sc. Dijana Vuletić
Šumarski institut, Jastrebarsko
Cvjetno naselje 41, 10450 Jastrebarsko

dijanav@sumin.hr
prof.dr.sc. Tito Žimbrek
Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Svetošimunska 25, 10000 Zagreb

tzimbrek@agr.hr

Gosti:

Design logotipa i plakata za Kongres by STUDIO HRG d.o.o.
Powered by CITUS d.o.o.